GİZLİLİK VE GÜVENLİK
 
Mağazamız'dan Güvenle Alışveriş Yapabilmeniz için Sunduğumuz Teknik Özellikler
OtelNevresimi.Com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında verdiğiniz bazı bilgilerinizi (isim,soyadı,yaş,ilgi alanları,e-posta gibi) OtelNevresimi.Com sunucularında şifreli ortamlarda tutmaktadır.

 OtelNevresimi.Com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında ,müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece "OtelNevresimi.Com" tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır. 


Sitemize üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi yönetimiz; üyelerimizin haberi olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

OtelNevresimi.Com üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında izlediği, ziyaretçi hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. 

Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatistikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için OtelNevresimi.Com iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.(Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, emniyet birimleri gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.)

OtelNevresimi.Com müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde OtelNevresimi.Com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Ödemeye yönelik tüm işlemleriniz OtelNevresimi.Com ara yüzü üzerinden banka ile bilgisayarınız arasında gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.